Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 27 komentarzy

Chcą znieść wizy dla Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grupa amerykańskich senatorów postuluje zmiany w prawie imigracyjnym, których efektem być może będzie zniesienie wiz dla Polaków - informuje "Dziennik".

Nowojorski senator Chuck Schumer poinformował kilka dni temu na spotkaniu z Polonią, że prace nad zmianami prawie imigracyjnym są już mocno zaawansowane.

Projekt reformy imigracyjnej przygotowuje grupa ośmiu senatorów, którzy między innymi postulują, aby wraz z nią wprowadzić rozwiązania promujące ruch turystyczny. To otworzyłoby furtkę do zniesienia między innymi wiz turystycznych dla Polaków, którzy chcą odwiedzić Stany Zjednoczone w celach turystycznych, naukowych lub biznesowych.

Senator Chuck Schumer podczas spotkania z Amerykanami polskiego pochodzenia, podkreślał długoletnią współpracę polsko-amerykańską, między innymi wojskową w Iraku i Afganistanie. Przypomniał też, że Polska jest jedynym krajem Unii Europejskiej, którego obywatele mogą podróżować do USA tylko z wizą.
 

Więcej: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/424231,amerykanscy-senatorowie-chca-likwidacji-wiz-dla-polski.html

KOMENTARZE

 • WIZY BĘDĄ NADAL
  Żydostwo amerykańskie po prostu boi się przedsiębiorczości i zaradności Polaków. Dlatego traktują nas jak realne zagrożenie. ich poziomu egzystencjalnego (jakby im kurwa mało było). Te wszystkie gadki to pic na wodę.
 • @policjant łapówkarz 07:36:16
  Jasne że będą. Teraz Amerykanie będą pieprzyć że wizy dla Polaków już są prawie gotowe, a tymczasem wpakują nas na nową wojnę .....
  Tu można sobie co kto zechce wpisać , gdzie polskie wojsko znowu będzie walczyć.
 • @kanton 09:43:00
  Dziękuję za wizy ale (nie skorzystam) i dziekuję za sojusz z agresywnym USA, który za to chyba jeszcze bardziej będzie nas pakował w swoje wojny. Bo nic nie ma za darmo
 • @policjant łapówkarz 07:36:16
  taaaaaaak kurwa, jesteśmy tak bardzo porzedsiębiorczy że zmieniliśmy nasz kraj w centrum dostaw taniej siły roboczej. lecz się jełopie.
 • @keltamasheq 20:00:47
  nie "my" jełopie, tylko kolejne rządy po 1989r. My to jesteśmy właśnie tą tanią siłą roboczą.
 • @keltamasheq 20:00:47
  otóż wyobraź sobie, że Polacy są wyjatkowo inteligentnym Narodem. Sądził tak m.in sam .... Hitler. Z tego powodu, marzyło mu sie włączenie Polski do Rzeszy by...
  W Polsce, polscy indywidulani przedsiębiorcy są dyskryminowani, czy nawet eksterminowani. Mówi o tym w swoim wykładzie Pan Roman Kluska. Obejrzyj sobie i nie obrażaj innych. W Polsce pierwszeństwo mają Kapitalizmy Globalistyczne, przed rodzimą przedsiębiorczością.
  http://www.youtube.com/watch?v=WfKdIOig2mk
 • TE WIZY TO ZEMSTA
  Za nieplacene milardow Przedsebiorstwu Hookaust? Usiluja ponizac Polakow - zniesli wizy wszystkim Europejczykom oprocz nas, usiluja nas pietnowac jako tych nagorszych. A niech pietnuja, obejdziemy sie bez nich. A wiadomym bandziorom nie powinnismy zaplacic nawet grosika. To ONI nam pownni placic.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031